Deweloperzy - Szczecin - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Deweloperzy - Szczecin

Deweloperzy Szczecin oferują na sprzedaż nowe mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja (blisko do szkoły, sklepu, dogodne połączenie z centrum) wspaniały widok na Panoramę miasta, piękna przyroda to wszystko zapewnia Firma 4Ogrody. Nasze mieszkania charakteryzuje nowoczesna architektura, drewniane okna oraz wysoki standard wykończenia. Przy ich tworzeniu pracowały uznane pracownie architektoniczne. Deweloperzy (Szczecin) zapewniają kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniego mieszkania. Na naszej stronie istnieje możliwość obejrzenia zdjęć urządzonych mieszkań. Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres Firmy lub pod numerem telefonu dostępnym na stronie www.4ogrody.pl

Dodano: 2012-10-22

brak zdjęcia