Klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://klamki-drzwiowe.eu/

Drzwi wejściowe oraz wewnętrzne są niewątpliwie bardzo ważnymi elementami wyposażenia w każdym domu. Warto jednak pamiętać o klamkach, które są nie tylko funkcjonalne, ale również mogą być fantastyczną dekoracją. Dobrze jest zatem wybrać klamki pod względem:kształtu,koloru,rozmiaru,materiału, z jakiego zostały wykonane.Co więcej, to klamki są dostosowane zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i na zewnątrz. Należy zwrócić uwagę także na to, aby klamka świetnie dopasowała się do ręki, przez co z łatwością można otworzyć każde drzwi. Każdy model klamki wykonany jest z materiału, który jest odporny na zarysowania, jak i na czynniki atmosferyczne.

Dodano: 2023-11-15

klamki