Usługi porządkowe i ochrona - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://ezt.pl/firma-ochroniarska-poznan/

Agencja ochrony Poznań zaprasza do podjęcia współpracy. Tak naprawdę jesteśmy ogólnopolską firmą, która może pochwalić się wieloma oddziałami w różnych miastach. Gościmy również w stolicy Wielkopolski, gdzie zostaliśmy docenieni na wysoką jakość obsługi.Nasza agencja ochrony Poznań współpracuje z przedsiębiorcami z różnych branż. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam i Wszemu mieniu odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Wam atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy także kompleksowe usługi porządkowe dla firm.

Dodano: 2023-10-03

agencja ochrony poznań