Usługi profesjonalnego przyciemniania szyb w Poznaniu - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Usługi profesjonalnego przyciemniania szyb w Poznaniu

Folie metalizowane i ceramiczne są powszechnie wykorzystywane do profesjonalnego przyciemniania szyb samochodowych, poznańską firmą specjalizującą się w takich realizacjach jest Decorfolie. Dla specjalistów z rzeczonego zakładu przyciemnianie szyb (Poznań i sąsiadujące z nim miejscowości) jest tylko wąskim fragmentem oferty usługowej, innymi standardowo przeprowadzanymi pracami jest montaż folii dekoracyjnych, antywłamaniowych czy przeciwsłonecznych w domowych instalacjach okiennych. Wymienione prace realizowane są każdorazowo z pełną rzetelnością, profesjonalizmem i terminowo, z dbałością o przestrzeganie wytycznych zleceniodawcy. Przyciemnianie szyb (Poznań) samochodowych z wykorzystaniem markowych folii ceramicznych i metalizowanych przeprowadzane jest w terminie wskazanym przez klienta, w możliwie najniższych cenach. Całkowita i częściowa zmiana koloru samochodu to następna proponowana usługa.

Dodano: 2017-02-22

brak zdjęcia