Sprawdzona wypożyczalnia aut - Gdynia - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Sprawdzona wypożyczalnia aut - Gdynia

Nie musisz mieć swojego auta, by jeździć wysokiej klasy samochodem. Możesz zawsze skorzystać z naszej oferty. Do Twojej dyspozycji jest renomowana wypożyczalnia aut. Gdynia zapewni wysokiej klasę usługę dzięki takim firmom jak nasza. Duży wybór samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych posiada prowadzona przez nas wypożyczalnia aut. Gdynia jest miejscem siedziby naszej firmy, tu posiadamy szeroki wybór samochodów, które zapewnią Ci komfortowe warunki jazdy. Nasza oferta cieszy się dużym zaufaniem dzięki przystępnym cenom i możliwości wyboru marki i modelu samochodu.

Dodano: 2013-01-29

brak zdjęcia