skoda yeti cennik bardzo korzystny - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

skoda yeti cennik bardzo korzystny

Nie możesz przegapić takiej okazji! Już dzisiaj wstąp do naszego salonu i zobacz model skoda yeti. Cennik wyda Ci się bardzo atrakcyjny, bo zawiera wile promocji - nie tylko sezonowych, ale także dotyczących wybranych modeli z konkretnego rocznika. Mamy na stanie wiele modeli w wersji z pełnym wyposażeniem, szczególnie jeżeli chodzi o skoda yeti. Cennik dotyczy zimowego wyposażenia, w tym opon i kół zimowych. Uprzejmie informujemy o możliwości odbycia jazdy próbnej. Nie musisz się martwić finansami - zapewniamy możliwość zakupu w kredycie wszystkich modeli.

Dodano: 2013-02-01

skoda yeti cennik