Sklep z gadżetami motocyklowymi Motozloty - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Sklep z gadżetami motocyklowymi Motozloty

Firma Motozloty zajmuje się organizacją popularnych zlotów motocyklowych, a także sprzedażą odpowiednich gadżetów. Większość sprzedawanych przez nas produktów nawiązuje do klasycznej estetyki kultury motocyklowej. Dużą popularnością cieszą się blachy oraz naszywki, które stosuje się do ozdobienia kurki motocyklowej. Również gadżety takie jak klamry do pasków ozdobne pozwalają podkreślić indywidualny charakter motocyklisty. Starannie wykonane klamry do pasków ozdobne są wyjątkowo trwałe i będą służyły przez długie lata. W sprzedaży posiadamy także artykuły takie jak wygodne koszulki z krótkim rękawem.

Dodano: 2019-03-28

brak zdjęcia