Profesjonalne usługi transportowe dla towarów niebezpiecznych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://www.alkaro.com.pl/?transport-adr

Jesteśmy nowoczesną firmą transportową, która w swojej ofercie posiada transport adr (warszawa). Jest to rodzaj transportu specjalistycznego, który jest odpowiedzialny za przewóz towarów niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakoś oferowanej usługi w ramach której przygotowujemy niezbędną dokumentację. W ramach usługi przewozimy takie towary jak farby i lakiery, kleje, rozpuszczalniki, granulat, nawozy, środki ochrony roślin, a także alkohol techniczny. Dlatego jeżeli interesuje Cię transport adr (Warszawa) to dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Dodano: 2017-02-21

transport adr warszawa