MET-GUM Wulkanizajca w Poznań - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

MET-GUM Wulkanizajca w Poznań

Już we wstępie warto wspomnieć, że sklep internetowy MET-GUM oferuje wszystkim zainteresowanym klientom między innymi różnego rodzaju opony zarówno używane, jak i nowe, a nawet wszelkiego typu części samochodowe. Poza tym firma MET-GUM zapewnia na przykład profesjonalną obsługę kół bezprzelotowych, komputerowe wyważanie, przechowywanie opon, a także przekładanie opon z czujnikami ciśnienia. Z pełnym przekonaniem należy przyznać, że fachowa wulkanizacja (Poznań) jest godna najwyższego polecenia. Jeśli interesuje Cię wobec tego tania i rzetelna wulkanizacja (Poznań) to złoś się do MET-GUM.

Dodano: 2013-02-01

wulkanizacja poznań