Wentylatory do cegielni nie tylko w cegielniach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://fantech.pl/

Cegielnie również w dzisiejszych czasach produkują bardzo wiele cegieł i innych wyrobów, które wykorzystywane są nie tylko w budownictwie. Każdy, kto ma jakie takie pojęcie o konstrukcji cegielni wie, że również musi być ona wyposażona miejsce, w którym jej wyroby schną. W dawnych czasach były to hale wyposażone w liczne półki, na których umieszczono, na przykład, przeznaczone do wyschnięcia cegły. W dzisiejszych czasach bardzo często są to pomieszczenia o mniejszej kubaturze, w których w postaci znacznie bardziej zagęszczonej przechowywane są, przeznaczone do wysuszenia materiały, lecz mogą być one mimo wszystko efektywnie suszone ze względu na odpowiednią cyrkulację powietrza, którą zapewniają specjalne wentylatory do cegielni. Oczywiście wentylatory do cegielni mogą być również wykorzystywane w wielu innych miejscach, w których podobne parametry ich pracy są wymagane.

Dodano: 2021-04-14

wentylatory do cegielni