Solidne ściernice dla firm - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-szlifierskie-i-pady-diamentowe/sciernice-diamentowe/

Wysokiej jakości ściernice diamentowe to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa. Są to bardzo nowoczesne narzędzia do obróbki różnego rodzaju powierzchni, wykonanych nawet z najtrwalszych surowców - w tym z kamienia, granitu, szkła czy betonu. W naszej ofercie udostępniamy zestawy, w skład których wchodzą ściernice diamentowe wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi. Regularnie wprowadzamy na rynek także inne urządzenia i narzędzia bazujące na technice diamentowej - w tym m.in. wiertarki, szlifierki czy młotki pneumatyczne. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie oferowane narzędzia.

Dodano: 2020-12-02

ściernice diamentowe