Najlepszy olej opałowy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Najlepszy olej opałowy

MKA Skorupa jest to rodzinna i w pełni polska firma powstała w 1990 roku, która oferuje najlepszy olej opałowy. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości produktów firma pozyskała wielu stałych, zadowolonych klientów. Firma zdobyła również opinię wiarygodnego partnera handlowego oraz transportowego. Oferta skierowana jest głównie do wyposarzonych w piece na olej opałowy kotłowni. Produkt ten spełnia istotne normy dotyczące ochrony środowiska oraz gwarantuje prawidłowe parametry jakościowe. Firma posiada miano autoryzowanego dystrybutora oleju opałowego, które nadane zostało przez koncern PKN ORLEN S.A

Dodano: 2013-02-01

olej opałowy