Gęstościomierz RHOTEC - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Gęstościomierz RHOTEC

Chcesz zmierzyć dokładnie pomiar gęstości cieszy? Masz już dość przyrządów o nieznanych firm, które są mało wiarygodne? Centec sprzedaje tylko dobre, wysokiej jakości przyrządy. Nasz gęstościomierz marki Rhotec to bardzo dokładny przyrząd, sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach! U nas produkt dostępny w formie czujnika i nadajnika z lokalnym wyświetlaczem/klawiaturą. Gwarantujemy długą stabilną pracę i krótki czas odpowiedzi. Gęstościomierz posiada analogowe i cyfrowe wejście i wyjście. Teraz już nie musisz się martwić, my dajemy Ci 100% pewności w skutecznym użytkowaniu.

Dodano: 2012-12-29

brak zdjęcia