Dystrybucja owijarek do palet - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dystrybucja owijarek do palet

W sklepie E-pakowarka.pl znajdą Państwo szeroki wybór specjalistycznych maszyn przemysłowych, które umożliwiają przyspieszenie procesu zabezpieczania gotowych wyrobów. Do najpopularniejszych z nich należy z całą pewnością owijarka palet, która szybko i sprawnie owija towary wytrzymałą folią ochronną typu stretch. Tego rodzaju działanie pozwala skutecznie zabezpieczyć wyroby przed urazami mechanicznymi oraz przed szkodliwym wpływem warunków środowiskowych. Owijarka palet posiada dużą moc przerobową i skutecznie usprawni pracę każdej linii produkcyjnej. Obsługa maszyny jest intuicyjna, jej wdrożenie nie sprawia więc żadnego problemu.

Dodano: 2019-03-25

brak zdjęcia