Kraty rolowane! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kraty rolowane!

Dan-Dav od lat bardzo dobrze prosperuje na polskim rynku. Firma zajmuje się produkcją bram, krat, balustrad, konstrukcji stalowych i nie tylko. Szczególnie proponujemy Państwu stalowe kraty rolowane. Posiadamy atestowane kraty, które zapewniają najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo działania. Oferujemy własne wzory Alfa-1, występujące także w wersji wzmocnionej. Nasze wysokiej jakości produktu dają możliwości zamknięcia małych jak i dużych powierzchni. Kraty rolowane Dan-Dav charakteryzują się uniwersalnością, niezawodnością oraz atrakcyjną ceną. Gwarantujemy fachowe doradztwo, przyjazną obsługę i owocną współpracę. Zapraszamy na naszą witrynę internetową dandav.com.pl

Dodano: 2013-01-28

brak zdjęcia