Wyjazd na narty dla każdego - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

narty na słowacji

Sport Centrum to fantastyczne biuro podróży, które zabierze Was na narty na Słowacji, do Włoch, do Austrii, gdzie nigdy nie zabraknie śniegu oraz wspaniałych wrażeń. Jesteśmy pewni, że dzięki nam spędzicie fantastyczne wakacje w gronie bardzo sympatycznych ludzi. Jeżeli w naszym kraju brakuje Wam śniegu, to my Wam pokażemy gdzie jest go w nadmiarze. Narty na Słowacji to doskonały pomysł dla osób, które nie chcą za daleko wyjeżdżać z naszego kraju. Co więcej, na miejsce docelowe będziecie mogli dojechać bez problemu własnym transportem lub zabrać się z nami autokarem. Z naszej strony oprócz wielkich ilości śniegu na stokach zapewniamy Wam zakwaterowanie w hotelach, gdzie na pewno będzie się Wam wygodnie odpoczywało i relaksowało po szaleństwach śnieżnych.

Dodano: 2019-03-14

Wyjazd na narty dla każdego