Rajskie wesele - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.rajskagora.pl/wesela

Jeśli kochacie morze i niebawem zamierzacie się pobrać, znaleźliście miejsce idealne na przyjęcie weselne. Dworek Rajska Góra znajduje się w miejscowości Paradyż, dzięki temu możecie urządzić wesele niedaleko Trójmiasta. Mimo to restauracja położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Aby spełnić oczekiwania każdego z naszych gości, przygotowaliśmy, aż trzy sale weselne. Każdy z nich urządzona została w innym stylu. Sala Alabastrowa została stworzona z myślą o przyjęciu do 150 osób, sala Freskowa do 70 osób, a sala Rustykalna do 60 osób. Możemy także zorganizować wesele niedaleko Trójmiasta w plenerze.

Dodano: 2019-05-20

wesele niedaleko trójmiasta