Na rowerze w góry - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://lato.lechsport.pl/

Na jesień warto zaopatrzyć się w rowery. Góry Izerskie to za to miejsce, którego nie możemy nie zobaczyć na własne oczy. W takim razie powinniśmy zadbać o jak najlepszy sprzęt, a taki jest na przykład w Lech Sport. To miejsce, gdzie możemy liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, szeroki wybór najnowszych rowerów, na których możemy zdobywać góry i atrakcyjne ceny, jakie nie znajdziemy nigdzie indziej. Są to doskonałej jakości rowery. Góry Izerskie to piękne miejsce. Warto je zwiedzać na piechotę, a jeszcze lepiej na wynajętym rowerze, który właśnie dostaliśmy. Nie ma zwlekać. Jedźmy już dzisiaj.

Dodano: 2019-10-15

rowery góry izerskie