dobre warunki hotelowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://elbesthotels.pl/konferencje/

Nasza firma prowadzi sieć renomowanych hoteli, zlokalizowanych w różnych atrakcyjnych miejscowościach turystycznych - w tym w górach i nad morzem. Nasze obiekty to idealne rozwiązania do rekreacji i wypoczynku, a także atrakcyjne miejsca dla osób zainteresowanych grupowymi przedsięwzięciami takimi jak organizacja konferencji, wyjazdu firmowego czy imprezy okolicznościowej. Hotele posiadają odpowiednią infrastrukturę, aby sprostać oczekiwaniom poszczególnych grup klientów. Organizacja konferencji czy dużej imprezy okolicznościowej jest możliwa z uwagi na dostęp do dużej sali konferencyjnej i bankietowej, obsługi ze stronu restauracji oraz bogatej oferty noclegowej. Każdy hotel dysponuje bardzo dużą liczbą pokojów - atrakcyjnie wyposażonych i bardzo komfortowych. W naszych obiektach nie brakuje także dodatkowych udogodnień - w tym spa czy wellness. Oferujemy bardzo atrakcyjne pakiety konferencyjne i wypoczynkowe w różnych okresach roku - w sezonie letnim, zimowym, jak też w terminach poza sezonem.

Dodano: 2019-02-20

organizacja konferencji