Centrum konferencyjne z zapleczem rekreacyjnym - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Centrum konferencyjne z zapleczem rekreacyjnym

Wszelkiego rodzaju szkolenia lub konferencje w centralnej Polsce warto zorganizować na terenie naszego obiektu wypoczynkowego, który cieszy się doskonałą renomą. Każdego roku odwiedza nas wielu gości, a także wielu uczestników konferencji. Nasz obiekt to hotel z zapleczem rekreacyjnym, który oferuje swoim gościom między innymi możliwość skorzystania z nowoczesnych zabiegów odnowy biologicznej. Na terenie naszej strefy SPA Wellness znajduje się również hotelowy basen. Nasz hotel z zapleczem rekreacyjnym doskonale nadaje się również do organizacji firmowych imprez, a także wyjazdów integracyjnych.

Dodano: 2019-08-05

brak zdjęcia