Urządzenia do polerowania sztućców i kieliszków - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://gastroplaneta.pl/pl/c/Polerki-gastronomiczne/96

Urządzeniami, w które warto jest się wyposażyć w przypadku, gdy chcemy, aby w prowadzonym przez nas lokalu gastronomicznym zarówno sztućce, jak i kieliszki wyróżniały się nienagannym wyglądem, są polerki gastronomiczne. To właśnie wymienione urządzenia w tani, szybki, a co ważniejsze skuteczny i ekologiczny sposób, pozwolą nam przywrócić naszym kieliszkom oraz sztućcom piękny wygląd. Miejsce, w którego ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia gastronomiczne, w tym także wspomniane wyżej polerki gastronomiczne, które to jak cała reszta produktów, dostępne są w wielu różnych wariantach, jest Gastro Planeta.

Dodano: 2020-10-26

polerki gastronomiczne