Torebki skórzane damskie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://luka-pelli.pl/kategoria/kolekcja-damska/torebki-skorzane/

Firma Luka Pelli oferuje wysokiej jakości torebki skórzane, damskie. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych skór, dzięki czemu pięknie się prezentują i są bardzo trwałe. W ofercie sklepu znajdują się zarówno klasyczne torebki, jak i torby damskie z elementami futra lub całkowicie włochate. Torby dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych i modelach, takich jak np. torba listonoszka z białej skóry naturalnej i białego futra lamy czy torebka z frędzlami ze szlachetnego futra królika. Wszystkie torebki skórzane, damskie zostały wykonane z najwyższą starannością. Producent Luka Pelli oferuje produkty modne, eleganckie i ponadczasowe.

Dodano: 2023-03-03

torebki skórzane damskie