Środki na szczury - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Środki na szczury

Dla osób poszukujących solidnych rozwiązań skutecznie zwalczających myszy i szczury oferujemy wysokiej jakości rodentycydy. Sklep naszej firmy ma obecnie w ofercie preparaty z serii Rodicum (Alpha oraz Extra). Są one dostępne w postaci trutki skutecznie zwalczającej gryzonie w warunkach domowych czy w budynkach gospodarczych. Zapewniamy konkurencyjne ceny na wspomniane markowe rodentycydy. Sklep posiadam w ofercie także całe spektrum preparatów na owady powodujące uciążliwość w domach i mieszkaniach - do najbardziej popularnych należą preparaty na takie insekty jak karaluchy, mrówki czy muchy.

Dodano: 2021-07-15

brak zdjęcia