Sprzedaż oryginalnych tuszy i tonerów do drukarek - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Sprzedaż oryginalnych tuszy i tonerów do drukarek

Markowe oryginalne tonery (Warszawa) oraz tańsze zamienniki możemy zamówić w firmie Czarny na Białym dostarczającej osobiście takie rozwiązania do klientów z całej stolicy. Dla klientów z pozostałej części kraju prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa, oferta tuszy i tonerów jest sukcesywnie rozszerzana, także na podstawie wskazówek uzyskiwanych od dotychczasowych klientów. Proponowane tusze i tonery (Warszawa) to gwarancja najwyższej jakości i szeregu praktycznych zastosowań. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z omawianej firmy pozwala na udzielanie praktycznych, rzeczowych i skutecznych porad technicznych, dotyczących wyboru optymalnych tuszy, tonerów i innych akcesoriów do nowoczesnych drukarek. Klienci biznesowi mogą także liczyć na montaż zamówionych tonerów i tuszy w swoich firmowych drukarkach, co jest następnym argumentem, zachęcającym do wyboru tego zakładu. Wszelkie zapytania ofertowe złożymy drogą telefoniczną.

Dodano: 2017-03-21

brak zdjęcia