Prapraty na mrówki i komary - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Prapraty na mrówki i komary

Preparaty na mrówki, kleszcze czy karaluchy to jedne z najbardziej popularnych środków, znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Dostarczamy wysokiej jakości, bardzo skuteczne płyny, żele i inne tego rodzaju środki pozwalające na ich zastosowanie w warunkach domowych. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone produkty, które mają wszelkie niezbędne atesty i gwarancje. Preparaty na mrówki czy poszczególne insekty są oferowane na bardzo korzystnych warunkach cenowych przy zakupie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Inną kategorią środków chemicznych znajdujących się w naszej ofercie są produkty przeznaczone do zwalczania szkodników roślinnych, a także różnego rodzaju chorób roślin ogrodowych czy kwiatów. Są to bardzo skuteczne rozwiązania, nie ingerujące w możliwości rozwoju danych roślin. Regularnie wprowadzamy do oferty kolejne warianty preparatów do ochrony roślin przed chorobami.

Dodano: 2019-09-11

https://www.protect-garden.pl/preparaty-i-srodki-na-mrowki-zwalczanie-mrowek-na-dzialce-6180