Lampy do salonu- czyli pełen wachlarz produktów - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Lampy do salonu- czyli pełen wachlarz produktów

Zamierzasz kupić sobie nowe lampy do salonu? Przejrzałeś najnowsze trendy i dobrze wiesz czego szukasz? Zwróć uwagę na asortyment dostępny w naszym sklepie. Mamy sporo nowości, jesteśmy producentem oryginalnego oświetlenia i dobrze wiemy jak spełniać oczekiwania klientów. Wśród licznych propozycji można u nas znaleźć lampy do salonów urządzonych w tradycyjnym stylu, ale mamy także coś dla tych, którzy bardziej cenią współczesne wzornictwo. Dystrybuujemy lampy do salonu w formie pojedynczych opraw, plafonów o sporej średnicy, ale także eleganckich kinkietów i lamp LED zamontowanych na metalowych listwach. Jednym słowem każdy klient może u nas wybrać coś atrakcyjnego i dopasowanego do charakteru jego wnętrz. Gorąco zachęcamy do składania zamówień online.

Dodano: 2018-08-01

brak zdjęcia