Komfortowa odzież jednorazowa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://gro-tex.com.pl/oferta/odziez-jednorazowa/ochrona-ciala

Fartuch ochronny jednorazowy stosują lekarze, podczas operacji lub przy kontakcie z pacjentem, chorującym na łatwo przenoszący się wirus. Taka odzież powinna zostać surowo przebadana pod kątem bezpieczeństwa dla noszącego. Gro- Tex to lider produkujący odzież jednego użytku. Fartuch ochronny jednorazowy, dostępny na stronie poddany został testom, które mają zagwarantować, że produkt dostępny w sprzedaży będzie wysokojakościowy i spełni wszystkie potrzebne normy. Odzież medyczna firmy Gro- Tex gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo pracy, a także wysoką wytrzymałość, by stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla medyków.

Dodano: 2022-02-15

fartuch ochronny jednorazowy