Dystrybucja przekaźników czasowych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dystrybucja przekaźników czasowych

Nowoczesne instalacje elektryczne montowane w budynkach mieszalnych do prawidłowego działania wymagają nowoczesnej automatyki domowej. Przekładem produktów zaliczanych do tej kategorii artykułów elektrotechnicznych są oferowane przez nasza hurtownię przekaźniki czasowe. Dostępne w bardzo korzystnych cenach przekaźniki czasowe stanowią jednak jedynie przykład sprzedawanych przez Tech-Elektro elementów automatyki domowej. W wyjątkowo korzystnych cenach znajdą Państwo również funkcjonalne przekaźniki priorytetowe oraz ściemniacze i sterowniki do rolet. Nasza działająca na polskim rynku od roku 2004 hurtownia oferuje swoim klientom również między innymi takie artykuły wysokiej jakości jak na przykład czujniki ruchu, które wchodzą w skład systemów antywłamaniowych.

Dodano: 2019-05-22

https://tech-elektro.pl/pl/dom_automatyka-domowa_przekazniki-czasowe