Dla ciała i ducha wanna z hydromasażem - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dla ciała i ducha wanna z hydromasażem

Planujesz remont swojej łazienki? Pragniesz odrobiny luksusu w domu? Jesteś przepracowany i potrzebujesz relaksu? jeżeli tak to powinieneś odwiedzić nasz sklep. Tutaj wybierzesz między jacuzzi, kabiną z masażem lub zainteresuje Cię wanna z hydromasażem. przecież ciężko procujesz cały dzień, wieczorem należny Ci się odrobina luksusu, który zapewni wanna z hydromasażem. Już starożytni doceniali wpływ wody na ludzkie ciało i dlatego w każdym rzymskim domu znajdował się prywatny basen a starożytny Rzym szczycił się termami, czyli po prostu miejskimi łaźniami.

Dodano: 2013-01-29

brak zdjęcia