Becik niemowlęcy. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://ludilo.pl/rozki-beciki-niemowlak

Nasz sklep zaopatruje rodziców we wszystkie niezbędne przedmioty i gadżety, które trzeba zakupić spodziewając się dziecka. Nasze beciki niemowlęce wykonane są w wysokiej jakości bawełny, która otuli maluszka i zapewni mu pełen komfort w spotkaniu ze światem. Beciki to ważny element wyprawki, ponieważ już w szpitalu jest to pierwsza kołderka dziecka. W domu natomiast kiedy maluszek już podrośnie beciki niemowlęce będą pełniły rolę kocyków. Warto zastanowić się nad wyborem pięknego i funkcjonalnego becika dla swojej pociechy. Nasz sklep pomoże rodzicom znaleźć w jednym miejscu wszystko to co niezbędne. Rożki nasze zostały zaopatrzone w tasiemki, dzięki którym łatwo można je przekształcić z kocyków w rożki i odwrotnie. Beciki na lato dostępne w naszym sklepie z pewnością zachwycą rodziców.

Dodano: 2019-08-30

beciki niemowlęce