Regały reklamowe dla twojej firmy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Regały reklamowe dla twojej firmy

Albus to firma, która dba o wizerunek każdej firmy. Bowiem tworzymy stojaki reklamowe, regały reklamowe, ekspozytory, a także display. Kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej pozwoliło na stworzenie firmy pełnej pasji. Każdy projekt czy to na regały reklamowe, czy ekspozytory staramy się traktować indywidualnie i każdemu tyle samo czasu poświęcamy. Bo liczy się dla nas klient oraz jego nietuzinkowe pomyły. To, co najważniejsze, to to, że nie ma dla naszej firmy rzeczy niemożliwych, czyli projektów, których nie jesteśmy wstanie zrealizować. Przyjdź i sprawdź nas.

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia