Kufle reklamowe w ofercie firmy Gemini Gift - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kufle reklamowe w ofercie firmy Gemini Gift

Kufle reklamowe znakomitym podarunkiem nie tylko dla piwoszy. Praktycznie w naszym zwykłym domowym wykorzystywaniu kufle reklamowe mogą być używane także do picia zupełnie innych niż piwo napojów. Są one bardzo praktyczne dlatego, że posiadają wygodne uchwyty i stosunkowo dużą pojemność. Nadają się także na różnego rodzaju napoje i drinki, szczególnie w trakcie imprez plenerowych, gdy nie będziemy zbyt często podchodzili do baru w celu uzupełnienia trzymanego w ręku naczynia z napojem. Kufle reklamowe oczywiście przydawać się mogą również do picia piwa i wiele osób chętnie będzie gromadziło ich komplet w celu podejmowania nimi swoich własnych gości. Bogatą ofertę kufli reklamowych posiada firma Gemini Gift. Kufle reklamowe w ofercie firmy Gemini Gift to dobry pomysł na gadżet.

Dodano: 2017-12-20

brak zdjęcia