Gadżety reklamowe - oferta - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Gadżety reklamowe - oferta

Agencja Para Art specjalizuje się w wyrobie nadruków dla materiałów reklamowych swoich klientów. Są to nadruki lub usługi typu grawerowanie na materiały takie jak długopisy, pudełka na biżuterię, kubki, torby podróżne, odzież reklamowa. Dla każdego coś dobrego, logo tworzy klient, materiały na których mamy umieścić dane logo również dostarcza nam zleceniodawca. My zajmujemy się rozprowadzeniem materiałów reklamowych wśród docelowej grupy odbiorców. Odzież reklamowa przeważnie używana jest do rozprowadzenia wśród pracowników danej firmy, bądź na akcje degustacyjne w których logo musi być cały czas widoczne.

Dodano: 2013-02-03

odzież reklamowa