Firma, w której ofercie znajdziemy m.in. smycze reklamowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://regalo.pl/kategoria-produktu/biuro/smycze-i-identyfikatory/

Firmą z bardzo ciekawą, a co ważniejsze szeroką ofertą handlową, w której to mamy dostęp do takich produktów jak np. smycze reklamowe, jest Regalo. Prezentowane przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, a co za tym również idzie z tzw. obsłudze B2B, dzięki czemu cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy regularnie korzystają z jej oferty i usług. Warto dodać, że Regalo jest firmą, która nie tylko dostarcza różnego rodzaju gadżety reklamowe, ale także zajmuje się ich znakowaniem. Jest to o tyle ważna kwestia, że pozwala w jednej firmie na załatwienie wszelkich kwestii związanych z zamówieniem, a także naniesieniem nadruku na artykuły reklamowe. W bogatym asortymencie omawianego przedsiębiorstwa znajdziemy nie tylko wymienione smycze reklamowe, ale także różnego rodzaju breloczki, długopisy, parasole, kubki oraz wiele więcej. Szereg gadżetów reklamowych, do których to mamy dostęp w firmie Regalo, także za pośrednictwem sklepu internetowego, dzięki dużej ich różnorodności pod względem oferowanych wariantów, możan je dopasować do konkretnych wymagań.

Dodano: 2020-02-17

smycze reklamowe