Akademia trenująca najlepszych piłkarzy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Akademia trenująca najlepszych piłkarzy

Dziecięca Akademia Piłkarska jest akademią, która specjalizuje się w tym, że organizuje profesjonalne, piłkarskie zajecia dla dzieci. Kielce jest miastem, gdzie akademia ta została zlokalizowana i trzeba przyznać, że jest to doskonała lokalizacja, ponieważ stolica województwa świętokrzyskiego ma wiele nowoczesnych obiektów sportowych, które są przystosowane do tego, żeby organizować na nich zajecia dla dzieci. Kielce to duże miasto, w którym mieszka wiele osób, które pasjonują się sportem, dlatego też osoby te chętnie zapisują swoje pociechy na zajęcia organizowane właśnie w Dziecięcej Akademii Piłkarskiej, ponieważ dzięki tym właśnie zajęciom każde dziecko, które na nie uczęszcza, ma możliwość zrobienia kariery i zajmowania się piłką nożną na poważnie.

Dodano: 2017-03-21

brak zdjęcia