Zamek hotelowy na kartę. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Zamek hotelowy na kartę.

W wielu hotelach można spotkać się z kartami dającymi klientom dostęp do drzwi, zamiast tradycyjnych kluczy. Zamek na kartę, jest to rozwiązanie nowoczesne i bardzo wygodne zarówno dla firmy, jak i dla klientów. Na naszej stronie internetowej możesz zakupić wysokiej jakości zamek na kartę, dzięki któremu drzwi hotelowe będą zawsze bezpieczne. Nasze zamki są wykonane ze stali przez co są bardzo wytrzymałe. Wykazują dużą odporność na próby rozbicia i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Są 5-zatrzaskowe, z wbudowanym alarmem, który ostrzeże pracowników o próbie jego naruszenia. Nasze zamki na kartę są niezawodne i bezawaryjne. Możesz skonsultować się z nami, a pomożemy Ci dobrać idealny model do twoich potrzeb. Poza tym, możesz zaopatrzyć się u nas także w inne niezbędne przedmioty, takie jak skrytki depozytowe, które pomogą zabezpieczać najcenniejsze przedmioty Twoich gości, jak i sejfy wrzutowe na pieniądze, czy wreszcie elektroniczne systemy zarządzania kluczami, dla lepszej organizacji.

Dodano: 2019-03-14

brak zdjęcia