Zahamowany rozwój - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Zahamowany rozwój

Gdyby w 1976 roku większą popularność zdobyła hydrografika śląsk byłby dzisiaj jedną ze stolic światowego biznesu. Hydrografika, która ostatnimi czasy zaczyna robić furorę powstała już w latach 80. Niestety ludzie wtedy podchodzili do niej dosyć sceptycznie a potężne lobby z konkurencyjnych gałęzi gospodarki uniemożliwiły hydrografice właściwy rozwój. Usługi hydrograficzne zaczęły wykorzystywać swój potencjał dopiero po 89 roku. Zmiana systemu politycznego oraz gospodarczego, otworzenie się na rynki zachodnie oraz przyśpieszająca globalizacja i szerzące się w Polsce i Europie poglądy kosmopolityczne sprawiły, że zaczęła rozwijać się hydrografika śląsk jako stolica hydrografiki zaczął się rozwijać w zwiększonym stopniu. Gdyby jednak ten rozwój został zapoczątkowany 20 lat wcześniej to dziś głównym utrzymaniem śląska byłyby usługi hydrograficzne. Niestety ale dziś śląsk nie ma do zaoferowania tak wiele jak jeszcze kilkanaście lat temu. Hydrografika bardzo rozwinęła się w innych krajach, a co za tym idzie śląsk stracił dystans do nich. Dziś na nikim nie robi już wrażenia hydrografika śląsk mógł stać się światową stolicą hydrografiki, a jest zaledwie jej małą częścią, ledwo znaczącym trybikiem w ogromnej maszynie nazwanej hydrografika. Usługi hydrograficzne na śląsku cieszą się co prawda jakąś tam popularnością, jednak jest to popularność wielokrotnie mniejsza niż ta, której można było się spodziewać jeszcze kilkanaście lat temu.

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia