Solidne farby przemysłowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Solidne farby przemysłowe

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są różnego rodzaju farby i lakiery do zastosowań przemysłowych. Można tu znaleźć m.in. takie kategorie środków jak farby pęczniejące, epoksydowe, alikidowe i wiele innych. Są to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów - wielu z nich jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Popularne rodzaje środków do malowania (np. farby pęczniejące czy alikidowe) oferowane są w ilościach hurtowych na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Wspieramy także w wyborze odpowiednich rozwiązań, a nasi doradcy pomagają zastosować farby do danego rodzaju powierzchni.

Dodano: 2019-10-14

http://wadamed.pl/produkty/farby-peczniejace/