profesjonalne usługi porządkowe! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

profesjonalne usługi porządkowe!

ElkaCleaning to profesjonalna firma sprzątająca. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe (Poznań). Nasz zakres obowiązków obejmuje głównie: sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, pranie wykładzin dywanowych, sprzątanie powierzchni zewnętrznych, czyszczenie tapicerki meblowej, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, obiektów handlowych. Pracujemy na sprzętach wysokiej jakości oraz środkach ekologicznych mających atest PZH. Doświadczeni pracownicy są dokładni, sumienni i jak mało kto znają się na swoim fachu. Wykonujemy także sprzątanie po remontach i nowo wybudowanych budynkach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego ceny są cenami podlegającymi negocjacji. Usługi porządkowe (Poznań) to wysokiej jakości usługi!

Dodano: 2013-01-21

usługi porządkowe poznań