Producent sklejki - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://art-wood.pl/sklejki

Sklejka jest trwałym i estetycznym materiałem. Dzięki swoim właściwościom jest chętnie wykorzystywana do produkcji mebli, podłóg i schodów czy gier i zabawek. To budulec o znacznie szerszym spektrum zastosowań. Producent sklejki Art WoodNasza firma jest producentem wysokiej jakości sklejki w rozmaitych wariantach. Produkujemy takie sklejki jak: liściasta: bukowa, brzozowa, topolowa,iglasta: sosnowa,egzotyczna: okoume.W naszej ofercie znajdują się także sklejki specjalistyczne, wodoodporne, fornirowane i suchotrwałe.Jako producent sklejki zapewniamy o najwyższej jakości naszych wyrobów. Sklejki są wytrzymałe, efektowne i odporne na obciążenia.

Dodano: 2023-01-10

producent sklejki