Precyzyjne cięcie prętów na budowie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.maszynohurt.pl/pol_m_MASZYNY-DO-OBROBKI-METALU-347.html

Potrzebujesz przyciąć drut? Zależy ci na precyzji tej operacji? Spraw sobie odpowiednie narzędzie. Niech pomoże ci gilotyna do prętów, która w tych kwestiach jest po prostu niezastąpiona. Nie daj się zwieść innym rozwiązaniom, nie ma na to lepszego sposobu niż ten jedyny. Wystarczy chwila szczerej, poważnej rozmowy z kimś, kto na cięciu drutów zna się jak mało kto, aby zrozumieć, że gilotyna do prętów to narzędzie doskonałe do swojego zastosowania, szczyt możliwości współczesnej inżynierii. Bo choć pewne szczegóły się zmieniają, to zasada działania pozostaje ta sama: gilotyn dzięki temu że posiada ostrą krawędź, precyzyjnie przycina drut w odpowiednim miejscu, zgodnie z tym, w jakiej konkretnie pozycji pozostawi ją operator tej maszyny prostej.

Dodano: 2019-09-04

gilotyna do prętów