Pozwolenie zintegrowane - eko projekt - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Pozwolenie zintegrowane - eko projekt

Znana i ceniona nie tylko na polskim rynku firma Eko-Projekt specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie z zakresu ochrony środowiska. W ofercie firmy Eko-Projekt znaleźć można między innymi takie usługi, jak sporządzanie ekspertyz dla różnego rodzaju instytucji czy też samorządów terytorialnych. W dzisiejszych czasach ważne zdaje się być głównie tak zwane pozwolenie zintegrowane. Bez wątpienia warto podkreślić, że pozwolenie zintegrowane uzyskuje się na przykład w przypadku różnego rodzaju oczyszczalni ścieków komunalnych. Firma prowadzi oprócz tego wszelkiego typu konsultacje społeczne.

Dodano: 2012-10-19

brak zdjęcia