Luksusowe torby papierowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Luksusowe torby papierowe

We współczesnym świecie dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego typu torby papierowe. Nie tylko doskonale sprawdzają się one w praktyce, są przyjazne dla środowiska, ale także, a może nawet przede wszystkim, są świetnym sposobem na skuteczną promocję własnej marki. Tymczasem firma Full Service Druk oferuje różnego rodzaju torby papierowe, foliowe, na wina, bawełniane oraz torby bez nadruku. Luksusowe torby reklamowe są nie tylko tanie, ale przede wszystkim nad wyraz wytrzymałe i estetyczne. Każdy projekt zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań.

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia