Kute łóżka metalowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://groty.net/31-lozka

Kute łóżka metalowe oferowane przez firmę Tomar wykonane są z wysokogatunkowego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Prezentujemy szeroki wybór egzemplarzy, zarówno jedno- jak i dwuosobowych, w tym również z baldachimem, a także łóżek odpowiednich dla osób starszych, zaopatrzonych w dodatkowe akcesoria. Nasze propozycje kierujemy zatem nie tylko do osób prywatnych, chcących wyposażyć swoją sypialnię w nietuzinkowy mebel, ale także do instytucji publicznych, takich jak domy opieki, domy seniora, hotele oraz hostele. Wśród proponowanych łóżek znajdą Państwo egzemplarze o różnych wymiarach, kolorystyce i kształcie ramy. Szeroki wybór zadowoli zarówno miłośników prostych form jak i tych, którzy preferują lżejsze i bardziej wymyślne. Jeśli mimo bogatej oferty zechcą Państwo zaopatrzyć się w model stworzony według własnego projektu, zapraszamy do współpracy, ponieważ łóżka metalowe wykonujemy również na zamówienie, służąc radą i wieloletnim doświadczeniem.

Dodano: 2019-09-30

łóżka metalowe