Kup otręby w Ampol-merol - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kup otręby w Ampol-merol

Już na początku z całą pewnością warto nadmienić, że w jakże bogatej ofercie firmy Ampol Merol wszyscy znaleźć mogą różnego rodzaju produkty renomowanych producentów, którzy cieszą się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie ponadprzeciętnym zaufaniem ze strony potencjalnych klientów. Jednakże ze sporym zainteresowaniem spotykają się głównie otręby. Godne polecenia zdają się być też nawozy dolistne, środki ochrony roślin, a także wszelkiego typu nasiona. Warto podkreślić, że firma oferuje dowóz towaru pod wskazany adres. Zamów więc otręby.

Dodano: 2012-10-19

brak zdjęcia