Kamera GSM niezawodna i trwała - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kamera GSM niezawodna i trwała

Kamera GSM to propozycja dla tych, którzy boją się o swoje bezpieczeństwo lub chcą mieć wszystko pod kontrolą i stałym monitoringiem. GSM monit to firma z Przysiecza, mieszcząca się na ulicy Leśnej 19. Służą dobrą radą i profesjonalnym podejściem do nawet najbardziej skomplikowanych potrzeb klienta. Nie tylko razem z Tobą wybiorą najlepszą opcję, ale zamontują i nauczą obsługi. Jest także możliwość zainstalowania urządzenia kamera GSM na okres próbny, by sprawdzić czy rzeczywiście spełnia swoją funkcję oraz nasze oczekiwania do niej.

Dodano: 2013-01-07

brak zdjęcia