Fotografia ślubna Kraków od Macieja Pałka - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Fotografia ślubna Kraków od Macieja Pałka

Nie ma co do tego wątpliwości, że narzeczeni, którzy przygotowują się do ślubu i organizują wesele, dokładają wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był ja najbardziej udany i niebanalny. Między innymi dlatego też tak dużą popularnością cieszy się nieprzerwanie od lat fotografia ślubna. Kraków to magiczne miejsce, które wyróżnia się niezwykłą atmosferą. Godny polecenia jest fotograf Maciej Pałka, który może poszczycić się imponującym portfolio. Fotograf Maciej Pałka dokłada wszelkich starań, aby fotografia ślubna (Kraków) była rzeczywiście piękną pamiątką ślubną.

Dodano: 2013-01-16

fotografia ślubna kraków