Flagi Mag-dal - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Flagi Mag-dal

Firma Mag-dal, na zamówienie klienta tworzy flagi państw, firm czy flagi papieskie lub kościelne. Flaga w kolorach firmowych podkreśla prestiż oraz jej znaczenie na rynku . Podczas upamiętniania świąt narodowych i kościelnych flagi zawieszane są na balkonach, bramach czy środkach komunikacji miejskiej. Szanujemy klienta, każde zamówienie wykonujemy z największą precyzją, ponieważ wiemy co dane flagi mają sobą reprezentować. Dzięki specjalnemu układowi włókien, wyglądają fenomenalnie nawet przy niewielkim wietrze. Posiadamy w ofercie również uchwyty i stojaki na nasze wyroby. Poznańska firma z wieloletnim doświadczeniem.

Dodano: 2013-02-03

brak zdjęcia