Firma zajmująca się produkcją takich środków jak np. podkład epoksydowy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Firma zajmująca się produkcją takich środków jak np. podkład epoksydowy

Podkład epoksydowy, czy też lakier samochodowy to zaledwie jedne z wielu sprawdzonych, wydajnych i niezawodnych preparatów z branży motoryzacyjnej, z którymi mamy do czynienia w przypadku firmy Troton. Tak naprawdę działalność wymienionej firmy od samego początku związana jest z produkcją skutecznych preparatów wykorzystywanych na co dzień przez szereg wielu warsztatów samochodowych, które doskonale sprawdzą się również w przypadku przydomowych garaży. Zarówno wymieniony wyżej podkład epoksydowy, lakier samochodowy, jak i szereg wielu innych środków dostarczanych przez firmę Troton, są produktami oferowanymi w przystępnych cenach.

Dodano: 2021-03-18

http://www.troton.pl/podklad-antykorozyjny-epoksydowy-41/