Fachowe skrawanie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Fachowe skrawanie

W pełni fachowe skrawanie to swoistego rodzaju domena firmy TECHMATIK, która od dawna znana jest nie tylko na polskim rynku. W urozmaiconej ofercie firmy znajdziemy między innymi urządzenia pakujące, podajniki magnetyczne, płuczki do uszlachetniania wyrobów, mieszarki planetarne do betonu, łuparki wielofunkcyjne, węzły betoniarskie, a nawet firmy do kostki brukowej. Zamieszczone na stronie internetowej liczne referencje w sposób jednoznaczny potwierdzają rzetelność usług firmy TECHMATIK. Wykształceni i posiadający wysokie umiejętności pracownicy dokładają starań, aby takie usługi, jak skrawanie satysfakcjonowały potencjalnych klientów.

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia